Finał konkursu "Najsprawniejszy w Zawodzie" 2017

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Finał konkursu "Najsprawniejszy w Zawodzie" 2017
27 kwietnia 2017 w Częstochowie odbył się finał XXII Regionalnego Konkursu „Najsprawniejszy w Zawodzie” organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Grzegorzewskiej, na którym wyłonieni zostali zwycięscy tegorocznych zmagań w zawodach. Uczniowie ZSZS wzięli udział w kategorii: Najsprawniejszy w Zawodzie: kucharz, cukiernik i mechanik pojazdów samochodowych. Konkurencja była ogromna. Po wielu zmaganiach nasi uczniowie zdobyli II i III miejsce w kategorii najlepszych cukierników oraz miejsce III, jako mechanicy. Finał uświetnił występ naszej szkolnej gwiazdy muzyki pop - Kuby Szczesio. Serdecznie gratulujemy sukcesów!