Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwa Śląska i Zagłębia Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” rozstrzygnięte!
26 maja po raz XVIII w naszej szkole odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego. Zainteresowanie zawodami było ogromne. Odwiedzili nas zawodnicy z Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych z Częstochowy, Gimnazjum nr 28 z Częstochowy, Gimnazjum nr 27 w Mysłowicach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w Katowicach, Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 8 Specjalnej w Bytomiu, Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Będzinie, Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu, Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu. Uczestnicy zawodów rywalizowali w 4 kategoriach, młodszej i starszej dla dziewcząt i chłopców. Po raz pierwszy turniej wygrała drużyna z Bytomia reprezentująca w tym roku bardzo wysoki poziom techniczny. Zawodnicy z naszej szkoły uplasowali się na V miejscu. Do najlepszych zawodników w naszej drużynie należeli Roksana Soska z klasy III oraz Kamila Rudnik z klasy II.