Promocja placówki edukacyjnej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Promocja placówki edukacyjnej

25.01.18  kadra pedagogiczna CKZiU w Sosnowcu wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez dr.nauk humanistycznych p. Krystiana Dudka, właściciela firmy szkoleniowej i agencji PR - Instytut Publico (specjalizującego się w szkoleniach dla szkół i rad pedagogicznych), wykładowcy WSH w Sosnowcu.  Pokaz oraz prelekcja wykładowcy oparte były w głównej mierze na opracowaniu oraz wdrażaniu strategii placówek edukacyjnych przy współpracy z mediami, co dla szkoły jest najbardziej istotne – przekazał dyrektor CKZiU mgr inż. Jacek Górski. Nauczyciele podczas szkolenia dowiedzieli się, jak skutecznie zarządzać wizerunkiem, przygotować placówkę edukacyjną do profesjonalnych działań medialnych oraz jak opracować własne inicjatywy, by minimalizując koszty, uzyskać zasięg medialny.