Sportowy sukces uczniów Technikum nr 4 Transportowego!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sportowy sukces uczniów Technikum nr 4 Transportowego!

W dniu 20 listopada 2017r. drużyna Technikum nr 4 wzięła udział w V Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora CKZiU Grota Roweckiego. Drużyna prowadzona przez mgra Romana Miszczaka zakończyła zmagania pełnym sukcesem, zdobywając Puchar za zdobycie I miejsca. Zespół w składzie: Krzysztof Marat (4 ST), Kacper Matysek (3ET najlepszy zawodnik turnieju), Maciej Migas (3 ET), Norbert Stasik (3 KT), Kacper Stefański (3 LT), Krystian Hałęza (2 KS), Aleksander Kordek (2 KT), Kewin Popek, Damian Sorek (2 EL) uzyskał następujące wyniki: T4 - T 37:0, T4 - T2 3:1, T4 - T5 3:3, T4 - IV LO 2:2.  Efektem zmagań było zajęcie pierwszego miejsca w grupie i awans do finału imprezy, w którym nasi piłkarze pokonali VI LO 3:1.

Ogromne gratulacje dla całej drużyny i jej trenera!