Uczniowie ZSZS "Zjednoczeni w różnorodności"

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Uczniowie ZSZS "Zjednoczeni w różnorodności"
30 maja 2017  w sosnowieckiej Muzie odbył się V Przegląd Artystyczny Osób Niepełnosprawnych "Zjednoczeni w różnorodności" organizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci OM Sosnowiec. Na imprezie obecni byli wszyscy kierownicy i dyrektorzy placówek, które zaprezentowały swoją twórczość na scenie. W przeglądzie oprócz uczniów naszej szkoły udział wzięli podopieczni i uczniowie ZSS nr 4 w Sosnowcu, ŚDS OSTOJA w Czeladzi, ŚDS SALVE w Sosnowcu, WTZ przy Stowarzyszeniu "Bądź z nami" w Będzinie, WTZ Fundacji im. Brata Alberta w Sosnowcu, WTZ TPD w Świętochłowicach, WTZ TPD OM w Sosnowcu oraz Eliza Beniowska. Uczeń naszej szkoły Kuba Szczesio został szczególnie wyróżniony, jako jeden z trzech wykonawców.
Gratulujemy talentu, odwagi, inicjatywy i kreatywności.