Uroczyste wręczenie STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Uroczyste wręczenie STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW

W dniu 08.11.2017r. odbyło się uroczyste wręczenie STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Miejscem uroczystości było I Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Będzinie. Wśród 70 stypendystów znaleźli się również uczniowie CKZiU:

Marcin Szwaczka

Wiktoria Zega

Nikola Leszczak

którzy odebrali dyplomy z rąk Śląskiego Kuratora Oświaty, p. Urszuli Bauer. Zaproszeni gości wysłuchali przy okazji wykładu prodziekana Wyższej Szkoły Humanitas, p. Ewy Krauze, a uroczystość zakończył wzruszający występ wokalny p. Katarzyny Musiał, wychowanka Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej, w którym swoją karierę zaczynał Dawid Podsiadło. Stypendyści zostali również ugoszczeni słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez gospodarzy uroczystości. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy tak ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych!