WYSTAWA W URZĘDZIE MIASTA

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> WYSTAWA W URZĘDZIE MIASTA

W Urzędzie Miasta w Sosnowcu można zwiedzać wystawę przygotowaną przez CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska. Prezentowane na I piętrze fotografie stanowią podsumowanie programu Kindloteka organizowanego przez firmę Amazon. Szkoła znalazła się w gronie zwycięskich placówek, które wzbogaciły swój księgozbiór. Przedstawiciele firmy przekazali  10 czytników Kindle z wgranymi e-bookami w języku angielskim i niemieckim oraz 100 książek w tradycyjnej formie papierowej. W spotkaniu udział wzięli : wiceprezydent Sosnowca p. Zbigniew Byszewski, dyrektor CKZiU p. Jacek Górski, wicedyrektor p. Zbigniew Zalas, a także uczniowie,którzy otrzymali koszulki  od firmy Amazon z nadrukiem „Kocham czytać.” Manager firmy p. Krzysztof Rapacz  przekazał na ręce uczniów wybrane książki. Cieszymy się , że wiceprezydent Sosnowca p. Zbigniew Byszewski  podkreślił znaczenie współpracy szkoły z firmą Amazon, co jest ogromnie ważne dla środowiska lokalnego -podkreślił wicedyrektor CKZiU p. Zbigniew. Zalas. Bardzo dziękujemy Wydziałowi Kultury i Promocji za pomoc w przygotowaniu wystawy- powiedziała p. Bożena Fulas, organizatorka akcji.