Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Certyfikat dla Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

11 marca 2022 r. odbyło się w Katowicach podsumowanie projektu Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – Pamiętamy! Akcja Śląskiego Kuratorium Oświaty miała na celu promowanie wśród młodzieży wiedzy o tragicznych wydarzeniach stanu wojennego. Na uroczystość zostały zaproszeni przedstawiciele tych szkół, których uczniowie zostali nagrodzeni bądź wyróżnieni w konkursach organizowanych w ramach projektu. Wręczone zostały podziękowania dla honorowych patronów i partnerów projektu oraz certyfikaty zaproszonym szkołom. Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zostało wyróżnione certyfikatem, który wręczała p. Urszula Bauer Śląski Kurator Oświaty w Katowicach . Koordynator projektu w szkole p. Bożena Fulas oraz laureatka III miejsca w konkursie wiedzy o stanie wojennym Klaudia Mazurek otrzymały upominki od Pani Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej. Projekt realizowany był w szkole pod kierunkiem wicedyrektora CKZiU p. Zbigniewa Zalasa.