III Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> III Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wraz z Regionalnym Ośrodkiem Metodyczno-Edukacyjnym Metis w Katowicach w ramach III Regionalnego Forum Doradztwa Zawodowego było organizatorem warsztatów dla doradców zawodowych i nauczycieli z naszego regionu. „Czynniki wpływające na wybory edukacyjno-zawodowe uczniów szkół podstawowych”, ”Wykorzystanie elementów coachingu i tutoringu w pracy doradcy zawodowego”, ”O kompetencjach potrzebnych na rynku pracy- kompetencje transferowalne”- to tylko niektóre z ciekawych treści poruszanych podczas warsztatów.Uczestników spotkania przywitałpan dyrektor Jacek Górski oraz pani wicedyrektor ROME Metis w Katowicach Aleksandra Kruszyńska.Wystąpienie przedstawiciela Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznejbyło okazją do poruszenia tematu możliwości współpracy szkół z pracodawcami.Pan dyrektor Jacek Górski przedstawił –Dobre praktyki w CKZiU .