Konferencja podsumowująca projekt „Europejskie doskonalenie nauczycieli”

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Konferencja podsumowująca projekt „Europejskie doskonalenie nauczycieli”

Grono pedagogiczne CKZiU uczestniczyło w konferencji podsumowującej projekt „Europejskie doskonalenie nauczycieli” dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Celem projektu było zdobycie nowych umiejętności oraz kompetencji zawodowych nauczycieli w zakresie metodyki nauczania przedmiotu, języków obcych, wsparcia psychologicznego ucznia i zapobieganiu przedwczesnemu przerywaniu nauki. Podczas  konferencji przedstawiono produkty projektu. Konferencję otwarło wystąpienie pani Magdalena Jajkiewicz,która przedstawiła przebieg i cele projektu. Następnie pani Agnieszka Olszowy zaprezentowała przebieg mobilności w Hiszpanii. Tematem wystąpienia Pani Agnieszki Mróz była prezentacja podsumowująca mobilności we Francji. O jednym z produktów projektu Poradniku metodycznym opowiedziała pani Magdalena Jajkiewicz.Arkusz obserwacji zajęć i podsumowanie obserwacji zajęć przedstawiła pani Barbara Kowalik. Ewaluacji projektu dokonała pani Janina Gasik. Konferencję prowadziła pani Dorota Zalas.