Światowy Dzień Walki z AIDS

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Światowy Dzień Walki z AIDS

1 grudnia 2025r. odbyła się miejska konferencja z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS pod nazwą "Stop mitom, start wiedzy - HIV, AIDS w oczach młodych". Specjaliści - terapeuci oraz lekarz w przystępny sposób zaprezentowali zagadnienia związane z zagrożeniami zdrowotnymi wynikającymi z zachowań ryzykownych, poruszyli kwestię samoświadomości i odpowiedzialności za partnera oraz skupili uwagę na higienie zdrowia psychicznego. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawiecznego ul. Kilińskiego 25 było współorganizatorem wydarzenia, a uczniowie Technikum nr 5 Samochodowo - Mechatronicznego: Bartosz Kaczer, Kacper Długajczyk i Patryk Kowalczyk pomagali przy organizacji konferencji. W wydarzeniu uczestniczyła klasa 2MS wraz z wychowawcą, panią Barbarą Kowalik.

Galeria zdjęć: