Wizyta w Egzotarium w Sosnowcu [Ogród Botaniczno-Zoologiczny CEE Egzotarium Sosnowiec ] była dla naszych uczniów bardzo ciekawa. Uczestniczyliśmy w wykładzie na temat zwierząt, zamieszkujących w ogrodzie botanicznym, doświadczaliśmy niezwykłej wiedzy naszych przewodników, którzy z pasją opowiadali o swojej pracy. Spędziliśmy dzień pełen wrażeń w niezwykłym otoczeniu tropikalnych roślin i zwierząt.
Zadanie zostało zrealizowane przez Gminę Sosnowiec ze środków budżetu państwa w wysokości 290 000 zł na podstawie umowy nr MEN/2025/DK/1532 z dnia 13 listopada 2025 roku w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji pod nazwą "Wyjście z klasą".
Galeria zdjęć:



















