Wyróżnienie dla uczniów Technikum nr 6!
Instytut Strat Wojennych im. Jana Karskiego oraz Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych z radością informują o zakończeniu prac Komisji Konkursowej, powołanej do oceny zgłoszeń nadesłanych w ramach konkursu „Świadek Polskiej Historii”. Celem konkursu było upamiętnienie losów świadków historii poprzez udokumentowanie ich przeżyć, wspomnień i relacji związanych z wydarzeniami istotnymi dla dziejów Polski. Pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a nadesłane prace (887) wyróżniały się wysokim poziomem merytorycznym oraz dużą wrażliwością emocjonalną.
Komisja Konkursowa, działając zgodnie z regulaminem oraz postanowieniami porozumienia zawartego między Instytutem Strat Wojennych a Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach.
Wyróżnienie otrzymali Dariia Kuzmych z II le i Viacheslav Zoiko z III lb.
Do konkursu uczniów przygotowała p. Bożena Fulas.
Gratulujemy!
Galeria zdjęć:

