XIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> XIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

XIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” Laureatami XIII Ogólnopolskiegp Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” województwa śląskiego zostali uczniowie naszej szkoły.. Do etapu wojewódzkiego dostali się Szymon Szulc i Wiktor Skowron z kl. III LB W ostatnim etapie I miejsce zajął Oliwier Borkowicz z IV LA, tytuł laureata otrzymał Mateusz Adamczyk z IV LA. Uczniów do konkursu przygotowała p. Bożena Fulas. Gratulujemy!

Galeria zdjęć: