Podsumowanie projektu

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Podsumowanie projektu

16 stycznia w Technikum Nr2 Architektoniczno- Budowlanym odbyło się podsumowanie projektu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Tytuł projektu to: „Twórcza rozbudowa wnętrz w suchej zabudowie jako zdobywanie europejskiego doświadczenia zawodowego”. Naszą instytucją partnerską był Zakład Promowania Kształcenia Zawodowego Związku Przemysłu Budowlanego Berlina i Brandenburgii.

Przedsięwzięcie miało na celu zdobycie nowych i doskonalenie posiadanych umiejętności zawodowych oraz doskonalenie umiejętności językowych, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa branżowego przez uczniów naszej szkoły. Udział w stażu zwiększy szanse zawodowe uczestników oraz pozwoli dostosować je do wymogów na europejskim rynku pracy. W projekcie, odbywającym się w dwóch turach, wzięło udział 36 uczniów Technikum Nr2 oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr3.