Wizyta przygotowawcza do projektu

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wizyta przygotowawcza do projektu

W dniach 3-7 kwietnia miała miejsce wizyta przygotowawcza, w której wziął udział Dyrektor CKZiU Pan Zbigniew Zalas oraz koordynatorka projektów Erasmus+ Pani Magdalena Jajkiewicz. Organizatorem wizyty była włoska firma szkoleniowa AI Rimini. Celem spotkania było przygotowanie staży zawodowych realizowanych w ramach akredytacji Erasmus+ w sektorze kształcenia  zawodowego. Staże w Rimini przygotowywane są dla uczniów kształcących się w zawodach technik eksploatacji portów i terminali, technik lotniskowych służb operacyjnych, technik mechatronik, technik pojazdów samochodowych oraz kucharz i cukiernik. W czasie wizyty została podpisana umowa o współpracy oraz odbyły się spotkania z pracodawcami, u których będą odbywały się staże. Zostały także sprawdzone warunki zakwaterowania i wyżywienia.