Wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu

Zanurz się w syntetycznym świecie sztuki cyfrowej tworzonej przez uczniów CKZIU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich w Sosnowcu. Grafiki, w których zwierzęta i postacie ludzkie ukazane są przez pryzmat geometrycznych form można oglądać w Pasażu Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu w terminie 18.08 – 27.09.2023. Wstęp wolny.

Prezentowana wystawa przedstawia prace artystyczne stworzone przez uczniów klas I i II Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego na kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Projekty są nowoczesne, minimalistyczne i intrygujące kolorystycznie. Szczegóły w grafikach zostały spłaszczone i zamknięte w geometryczne i organiczne formy. Opiekunem wystawy jest Bożena Fulas. W przygotowaniach grafik pomagała Karina Koczwara, a projekty powstały w pracowni prowadzonej przez Patrycję Juszczak.