III Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Piłkarzykach Stołowych "Grajmy Razem"

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> III Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Piłkarzykach Stołowych "Grajmy Razem"
23.04.2024r nasza szkoła wraz z Branżową Szkołą I Stopnia nr 3 Architektoniczno-Budowlaną była organizatorem III Mistrzostw Śląska i Zagłębia w Piłkarzykach Stołowych "Grajmy Razem". W tym roku impreza stała na bardzo wysokim poziomie. W turnieju wzięło udział 48 zawodników  reprezentujących szkoły z Częstochowy, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Katowic i Sosnowca. Najlepiej z naszych zawodników spisali się: Lidia Kmiecik, Mikołaj Krzemiński i Marcel Modelski zajmując w swoich kategoriach II miejsca. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników. A głównym organizatorom i trenerom z naszej szkoły pani A. Garbaś i pani E. Florczyk gratulujemy tak zdolnych sportowców. Dziękujemy również sponsorowi za ufundowanie nagród. I oczywiście zapraszamy za rok!!!