Konferencja RODN „WOM” w Katowicach

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Konferencja RODN „WOM” w Katowicach

14.12.2023 r. nauczyciele: Bożena Fulas, Jerzy Łebek oraz  uczennice  kl. II ag: Joanna Boduch,  Aleksandra Jakowczyk z  Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich wzięli udział w konferencji: XI AKADEMIA ZAWODOWCÓW. PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA NA NOWE CZASY - BIZNES I ZARZĄDZANIE W SZKOLE.

Technikum nr 6  –jako laureat konkursu NBP „Złote Szkoły”- zostało wyróżnione poprzez  zaproszenie do zaprezentowania swoich dokonań i  podzielenia się zdobytym doświadczeniem przed kadrą pedagogiczną szkół woj. śląskiego. Przygotowana prezentacja dotycząca tego,  jak można angażować uczniów w realne projekty i zadania, które rozwijają ich umiejętności przedsiębiorcze, spotkała się z pozytywnym odzewem. Jako jedyni laureaci nie otrzymaliśmy dodatkowych pytań, które uzupełniałyby przygotowane przez nas treści- przekazała p. Bożena Fulas. Zastosowane w projekcie metody i narzędzia  mogą być wykorzystane w procesie nauczania w taki sposób, aby młodzież zdobyła praktyczne doświadczenie biznesowe.